برگزاری جشن کسب بهترین عملکرد در تمام شاخص های رشد و توسعه در کشور

جشن موفقیت مدارس سما استان کهگیلویه و بویراحمد در کسب بهترین عملکرد در تمام شاخص های رشد و توسعه در کشور همزمان با جشن دهه فجر  با حضور رئیس دانشگاه آزاد و رئیس شورای سیاستگذاری استان، اعضای شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان و واحد، کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی و اساتید دانشکده سما، معلمان و دانش آموزان مدارس سما در تاریخ ۱۲/۱۱/۹۴ برگزار گردید.

                                                              

آقای مدبر نژاد دبیر شورای سیاستگذاری استان ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان فرمودند: که این مراسم به خاطر گرامی داشت دهه مبارک فجر و همچنین به پاس تقدیر و تشکر از زحمات همه عزیزانی که در بحث توسعه سما استان سهم بسزایی داشتند برگزار گردید.

                                                                            

در ادامه بیان کردند خوشحال هستیم که مدارس سمای استان بر اساس سیاستهای سازمان در بحث توسعه کمی در همه شاخص ها، رتبه اول را کسب کرده است و این افتخاری است که حاصل تلاش همه اعضای دانشگاه و معاونت های سمای استان می باشد که باید زمینه را برای کسب موفقیت های بیشتری فراهم کنیم. سیاست سما نیز توسعه مدرس و خدمت به تعلیم و تربیت دانش آموزان است.

                                                                                  

دکتر آل بویه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر را تبریک گفته و بیان کردند که پیشرفت در حوزه معاونت سما در استان کهگیلویه و بویراحمد با توجه به پتانسیل های موجود در این استان و تلاش های همکاران عزیز که خودشان را در ایران اسلامی به عنوان برترین در تمام شاخص ها نشان دادند باعث افتخار است.

همچنین ایشان بیان فرمودند خوشبختانه مدارس این استان از لحاظ کمی به رشد ۱۰۰ درصدی رسیدند  , و از آنجا که راز ماندگاری ارتقاء کیفیت است و امکان رشد از لحاظ کیفی بسیار زیاد است باید تلاش بیشتری کرد و شاخص های آموزشی، سلامت، ورزش و مهارت با دعوت از صاحبان علم ارتقاء یابد و منابع درآمدی افزایش یابد تا اینکه انشاالله کیفیت نیز به جایگاه مطلوب خود برسد و در پایان عرض کردند این حرکت و تلاش شما از اهمیت والایی برخوردار است و ما هم این حرکت را ستایش می کنیم و انشاالله که در سال های آتی نیز شاهد موفقیت های آموزشکده ها و مدارس استان باشیم.