برگزاری جلسه شورای نظارت و هماهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد

جلسه شورای نظارت و هماهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد در سالن جلسات دانشگاه آزاد یاسوج مورخ ۲۱/۴/۹۵ با حضور رئیس شورا آقای علی آل بویه، آقای صابری معاون اداری مالی، آقای رضایی معاون آموزش متوسطه و آقای رامشگر رئیس اداره مشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استان و معاونین دانشگاه آزاد در امور سما واحد های استان در ساعت ۱۰ صبح برگزار گردید.

                                                         

در ابتدا جناب آقای دکتر آل بویه ضمن عرض سلام و تبریک عید سعید فطر و آرزوی توفیق و موفقیت بیان کردند انتظار می رود که سما مطابق با اسمش که به معنای آسمان، بلندی و برتری است، فعالیت هایش در اوج و بلندی باشد و همچنین همانطور که سما از گذشته تا به الان همراه و بازوی خوبی برای آموزش و پرورش بوده است همچنان این همراهی به نحو احسن ادامه داشته باشد.

                                                         

سپس جناب آقای جانی پور سرپرست معاونت دانشگاه آزاد در امور سما یاسوج گزارش جامعی از مدارس و دانشکده یاسوج ارائه نمودند از جمله استفاده از مربیان مجرب و کارآمد، فضاسازی مناسب، تبلیغات مناسب در راستای برند سازی، تشکیل کارگروه تخصصی دوره های کوتاه مدت در تمامی گروه های آموزشی فعال دانشکده ، برنامه ریزی جهت الزام و اجرایی کردن هر مدرسه یک مهارت در برنامه سال تحصیلی جدید و رشد۶۷ درصدی دبستان پسرانه سما یاسوج با ۴۰۰ دانش آموز به نسبت سال گذشته.

                                                       

و در ادامه جناب آقای مقیمی معاونت دانشگاه آزاد در امور سما گچساران از رشد ۳۰۰ درصدی مدرسه ابتدائی دخترانه با ۲۱۵ دانش آموز  و رشد ۷۰ درصدی مقطع دوم دبیرستان در این شهرستان خبر دادند و فرمودند که مدارس سما به برد هوشمند و آزمایشگاه علوم و ریاضی تجهیز شده است.

                                                       

جناب آقای دکتر رضایی از تعامل و ارتباط سازنده آقای جانی پور با آموزش و پرورش ابراز خرسندی کردند  و فرمودند که آموزش و پرورش دارای یک نقشه راه است که دارای هدف ارتقاء کیفیت بخشی است و از آنجا که مدارس سما وابسته به یک نهاد علمی و دانشگاهی است انتظاراتی که از سما می رود فراتر از مدارس دیگر است.

جناب اقای صابری بر متفاوت بودن مدارس سما با دیگر مدارس تاکید داشتند و بیان کردند که این تفاوت باید در کیفیت باشد و باید در این راستا برنامه های کاربردی تدوین و اجرا شود.

                                                      

و در پایان جناب آقای رامشگر از همراهی خوب مدارس سما با آموزش و پرورش تشکر کردند و گفتند که باید این حس اعتماد مردم نسبت به مدارس سما حفظ شود و آموزش و پرورش نیز این قول را میدهد که از مدارس سما به طور کامل حمایت خواهد کرد.